Kılavuz Konveyör Bant ve Kayış Sistemleri

Kılavuz Konveyör Bant firması 2009 yılından İstanbulda kurulmuş ve Konveyör Bant sektörde uygulanabilen Pvc Bant, Poliüretan Bant, Teflon Örgü Bant,Teflon Kumaşlar Silikon Bant gibi konveyör bantları stoklarında bulunduran geniş yelpazeye sahip bir firmadır.Tasarım ve üretim ile sağlam bir üne sahibiz Yüksek kaliteli ürünlerin çeşitli pazarlar için yenilikçi bir şekilde kullanılması. Pazarlar arasında gıda endüstrisi, tekstil,lojistik ve havaalanları, tütün, posta, otomotiv endüstrisi, ahşap endüstrisi, Koşu Bandı yer almaktadır.
Kılavuz Konveyör Bant toplam 1000 m² alanda İstanbul bölgesinde üretim yapmakta olup 2009 yılından beri müşterilerinin konveyör bant ihtiyaçlarına cevap vermektedir. PVC Konveyör Bant,Poliüretan Konveyör Bant,Ptfe Konveyör Bant ,Polyester Örgü Bant gibi ürün çeşitliliğine dikkat ederek bir işletmenin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere üretimini gerçekleştirmektedir.Ayrıca gelişmiş Konveyör Bant üretim makineleri ile çok yönlü ve deneyimli bir üretim atölyesi mevcuttur.
Kılavuz Konveyör Bant, belirli endüstrilere yüksek kaliteli ürünleri, müşteri odaklı hizmetleri ve tavsiyeleri garanti etektedir. Piyasayı sizinle keşfetmek ve özel ihtiyaçlarınızı karşılayan çözümü bulmanıza yardımcı olmak elimizden gelenin en iyisini üretmeye gayret gösteriyoruz. İnovasyonun, işbirliğinin, pazar segmentlerinin bilgisinin ve esnekliğin güçlü kombinasyonu, bu dinamik ve hizmet odaklı organizasyonun başarısının anahtarıdır.


Ürünlerimiz

Bülten Üyeliği

Bültenimize üye olun. Ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve hakkımızdaki gelişmelerden sizleri de haberdar edelim.
Ad - Soyad
Firma Adı
e-posta