Yapışkansız Ptfe Teflon Bant

Yapışkansız Ptfe Teflon Bant 
PTFE (Poli-tetra-floro-etilen), çok sayıda uygulama bulan Roy Plunkett tarafından 'yanlışlıkla' icat edilen sentetik bir floropolimerdir. 
DuPont grup adı Teflon tarafından iyi bilinir. PTFE olağanüstü özelliklere sahip bir malzemedir; yapışmaz, sürtünmesiz, kendinden yağlamalı, ıslanmaz, yanmaz, kırılmaz, toksik değildir, atmosferik koşullara dayanıklı, mantar oluşumuna dayanıklı ve tüm kimyasallara dayanıklıdır (erimiş alkali metaller ve flor hariç) yüksek sıcaklıklar ve basınçlar). Elektriksel özellikleri eşit derecede üstündür. Tüm özellikleri -200oC ile +350oC gibi geniş bir çalışma sıcaklığı aralığında korunur. Fiber-Cam da olağanüstü özelliklere sahip bir malzemedir. Sürekli filament iplikten yapılan kumaşlar, yüksek çekme mukavemeti, düşük uzama, yüksek sıcaklık dayanımı,
1980 yılında DuPont'tan teknik destek alan Unnati, Hindistan'da iki malzemeden oluşan bir matris geliştiren ilk şirketlerden biriydi – PTFE + Fiberglas yani PTFE kaplı Cam Bezi. İlk geliştiren şirket olmasak da, şu anda açık ara en büyük üreticiyiz. Ülkemizdeki en sofistike kulelerimizde çeşitli çeşitler yapılmaktadır. Son uygulama renkli kumaşlar gerektiriyorsa - bizde var. Kontrollü üretim süreçleri ve katı denetim prosedürleri, çok çeşitli sorunları çözebilecek doğru malzeme kalitesini sağlar. İletken sınıflardaki kumaşlar, statik ve yükün dikkatli bir şekilde ele alınması gereken uzmanlık alanımızdır. Antenleri yüksek irtifalarda kaplama gereksinimleri, Radom olarak kullanılan PTFE kaplı cam elyaf kumaşlarla başarılı bir şekilde eşleştirilmiştir. Mikro dalgaların geçmesine izin veren özel dereceler geliştirilmiştir. Antenler kardan, tozdan, yağmurdan, nemden, kuş yuvasından vs. korurlar. Urja, çapları 3 metreyi aşan 200'ün üzerinde anten kaportası üretmiştir.
Levhalar, rulolar, bantlar, diskler, laminatlar, kayışlar ve ipliklerde PTFE kaplı Cam Kumaş dahil olmak üzere diğer tüm üreticilerden daha geniş bir PTFE ürünleri yelpazesi sunuyoruz.
Yapışkansız Ptfe Teflon Bant
Yapışkanlı Ptfe teflon bant
Ptfe kaplamalı cam elyaf teflon
Kauçuk ekstrüzyon tünel ptfe teflon
Fırın Tepsi Ptfe teflon
Pvc Kaynak Makinası Ptfe teflon
Poşet Yapıştırma Ptfe teflon
Pvc Aksesuar Malzemeleri Ptfe teflon
Gıda Sektörü Ptfe teflon
Sünger İmalatı Ptfe teflon
Yüksek Frekans Makinaları Ptfe teflon
Tekstil Sanfor teflonu
Yapışkanlı Ptfe teflon
Yapışkansız Ptfe teflon
Tela Yapıştırma Antistatik Ptfe teflon

      Yazıcı Dostu Sayfa
Ayrıntılı Bilgi Formu
Hizmetlerimiz ve diğer konular hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Ad Soyad
:  
Firma Adı
:  
E-Mail :  
Telefon
:  
Şehir
:  
Mesaj
:  
        
Bu Sayfayı Arkadaşına Gönder
Sayfayı arkadaşınıza göndermek için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.


Ad Soyad
:  
Ark. Adı
:  
Ark. E-Mail
:  
Mesaj
: