Polyester Örgü Kurutma Bantları

Polyester Örgü Kurutma Bantları Genellikle Çile kurutma makinası, Degrade makinası, İplik şişirme makinaları, Gıda Kurutma Bandı, Tela Soğutma Bandı, Yufka Sulama Bandı, Makarna Bandı, Çay Soldurma Bandı, Üzüm Konsantre Bandı, Tütün sektörü, Makarna kurutma gibi alanlarda kullanılmaktadır.
Polyester Örgü Bantlar tekstil iplik kurutma, suni tahta fabrika ağı, gıda kurutma, malzeme seçimi, çevre koruma ve diğer endüstrilerin kurulumunda, tekstil baskı bezi ve kağıt yapımı, dekoratif malzeme, kaplama ve laminasyon, filtre endüstrisi taşıma ve yıkama kayışları uygulamalarını kurutmak için ısıya dayanıklı: 160°C, büyük hava geçirgenliği gerektiren makinalarda kullanılmaktadır.                                                                                                         
Polyester Örgü Bant Özellikleri                                                                                     
Polyester örgü kayışlar, monofilament çözgü ve atkı iplikleri ile polyester kumaştan yapılmıştır.

Bu ağ bantlar, öncelikle sürekli üretim uygulamalarında çeşitli ürünlerin Filtrasyon, susuzlaştırılması ve kurutulması için kullanılır. PVC veya Poliüretan kenar, gıda endüstrisi için olmazsa olmaz olan ağın kenarına temiz bir hijyenik sızdırmazlık sağlar.
Kayışlar, paslanmaz çelik bağlantı elemanları, mazgallı kumaş ek yeri, sonsuz veya açık uzunluk ile donatılmış olarak temin edilebilir.                                                                                                                                             
Polyester Örgü Bant Kullanım: Bu kayış çeşitli durumlar için uygundur: susuzlaştırma, presleme, filtreleme, ayırma, temizleme, kurutma, endüstride soğutma Gıda, Atık su, kâğıt, kimyasal, mimari, kabartma ahşap, ısıl işlem, tekstil ve dokunmamış kumaş endüstrisi için kullanılmaktadır. 
      Yazıcı Dostu Sayfa
Ayrıntılı Bilgi Formu
Hizmetlerimiz ve diğer konular hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Ad Soyad
:  
Firma Adı
:  
E-Mail :  
Telefon
:  
Şehir
:  
Mesaj
:  
        
Bu Sayfayı Arkadaşına Gönder
Sayfayı arkadaşınıza göndermek için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.


Ad Soyad
:  
Ark. Adı
:  
Ark. E-Mail
:  
Mesaj
: