Poliüretan Konveyör Bant

 Poliüretan Konveyör Bantlar 

Gıda endüstrisi konveyör bantları için iyi bir malzeme Termoplastik Poliüretandır (TPU) . TPU, diğer birçok benzer polimer türünün sahip olmadığı temel özellikleri sağladığı için yüksek performanslı uygulamalar için son derece yararlı olabilir.

TPU konveyör bantları, yapılarına göre farklı kategorilere ayrılsa da genel özellikleri arasında aşınmaya ve aşınmaya karşı yüksek direnç ve bitkisel, hayvansal ve madeni yağlara karşı yüksek direnç gösterilebilir.

Bu önemli faktörler, TPU Konveyör bantlarını, sıcaklık değişimlerine uyum, üstün aşınma ve temizlenmesi kolay yüzeyler gerektiren şekerleme endüstrisi gibi oldukça zorlu uygulamalarda gıda endüstrisi kullanımı için ideal hale getirir.

Ayrıca, hidrolize karşı daha iyi dirençli ve daha düşük sıcaklıkta daha iyi esnekliğe sahip kayışlar veya termal oksidiyona karşı daha yüksek dirençli kayışlar gibi ihtiyaçlara göre farklı TPU seçenekleri de mevcuttur.

TPU kayışları, bakteri tortularını azaltmak ve kayış temizleme işlemini kolaylaştırmak için pürüzsüz yüzeyler sunar. Malzeme, TPU konveyör bantları için nispeten pahalı olmasına rağmen, gıdadan banta doğrudan temas için özel gereksinimleri olan bir dizi modern gıda prosesi için oldukça uygundur.

      Yazıcı Dostu Sayfa
Ayrıntılı Bilgi Formu
Hizmetlerimiz ve diğer konular hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Ad Soyad
:  
Firma Adı
:  
E-Mail :  
Telefon
:  
Şehir
:  
Mesaj
:  
        
Bu Sayfayı Arkadaşına Gönder
Sayfayı arkadaşınıza göndermek için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.


Ad Soyad
:  
Ark. Adı
:  
Ark. E-Mail
:  
Mesaj
: