Ptfe Teflon Örgü Kurutma Bantları

PTFE Kurutma Bantları,optimize edilmiş nem gidermenin gerçekleşmesine izin veren yüksek verimli hava dağıtım sistemleri içinde ürünleri taşımak için idealdir ve ultraviyole ve kızıl ötesi kurutucu ünitelerinde yaygın olarak kullanılır.
PTFE Kurutma Örgü Bantları,örneğin basılı ürünlerin kurutulması gibi uygulamalarda kullanılır; teşhir stantları, tişörtler, cam ve seri üretim kağıt baskılar.Baskı kurutucuları, kurutmak için ısı kaynağı olarak genellikle Ultraviyole, Kızılötesi veya sıcak havayı tercih eder. Diğer uygulamalar, tahılların, dokuma olmayan kumaşların, kömür astarlarının, halı ve halı karolarının, baskılı devre kartlarının ve shrink-wrap tünellerinin kurutulmasından birkaçını saymak gerekirse.
PTFE Kurutma Konveyör Bantları hafiftir ve uygun maliyetlidir ve bu nedenle kullanımı kolaydır ve değiştirilmesi zor olabilecek tel alternatiflerinden daha ucuzdur.

Genellikle metal kesme tipi bir tutturucu ile tedarik edilen bu tarz kayışlar kolayca çıkarılıp değiştirilebilir, bu da arıza süresini en aza indirir ve paradan tasarruf sağlar.
Bu malzeme, anti statik özellikler sağlayan karbon yüklü siyah olarak sunulabilir.
4×4 açık alan ağı 4420 mm genişliğe kadar mevcuttur ve gerekli herhangi bir uzunlukta temin edilebilir. Ayrıca kullanılacağı ortama göre kenar takviyesi olarak film, cam veya kevlar da uygulanabilir. Serigrafi bantlarını birleştirmenin çeşitli yöntemleri vardır, ancak metalik kesme makinesi veya spiral türleri daha tipiktir.
-73°C'den artı 260°C'ye kadar sıcaklığa dayanıklı
 kimyasal eylemsizlik
Ultraviyole, Kızılötesi, mikrodalga, radyo frekansı direnci
Gıda Onayı (USFDA)
Yapışmaz yüzey
Ekonomik çalışma için hafiflik ve enerji verimliliği

 

(5)   


      Yazıcı Dostu Sayfa
Ayrıntılı Bilgi Formu
Hizmetlerimiz ve diğer konular hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Ad Soyad
:  
Firma Adı
:  
E-Mail :  
Telefon
:  
Şehir
:  
Mesaj
:  
        
Bu Sayfayı Arkadaşına Gönder
Sayfayı arkadaşınıza göndermek için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.


Ad Soyad
:  
Ark. Adı
:  
Ark. E-Mail
:  
Mesaj
: